
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Packaging | Box |
| RoHS | Compliant |
| Output Voltage | 12 V |
| Max Supply Voltage | 264 VAC, 370 VDC |
| Min Supply Voltage | 85 VAC, 120 VDC |
| Switching Frequency | 47 Hz to 63 Hz |
| Output Power | 15.6 W |
| Isolation | Isolated |
Stock: 1
Distributors
pcbx
Unit Price$5.57885
Ext.Price$5.57885
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $5.57885 | $5.57885 |
| 10 | $5.15510 | $51.55100 |
